De Rodent Fair in mei gaat door in de Broodfabriek te Rijswijk, ZH. Dit in combinatie met het dieren evenement Zoo Beestig op zondag 14 mei 2017 van 10u tot 17u. 

Verschillende konijnen- en knaagdieren organisaties staan daarom niet hier aangeduid maar in de standhouderslijst van Zoo Beestig. U kan op het evenement dus nog veel meer ontdekken dan enkel de onderstaande standhouders. Geniet ook van verschillende lezingen en demo's!

Standhouders Rodent Fair Mei 2017

Standhouder Website
Ars Vivendi http://caviastal-en-creaties-ars-vivendi.jouwweb.nl/
Bernice Muntz http://www.dierentrainer.nl/
BKDV http://www.bkdv.be/
Blij Konijn http://www.blij-konijn.nl/
Bonder Rodents https://www.facebook.com/bonderrodents/
Deutsche Hamstervereinigung    https://www.deutsche-hamstervereinigung.com/
DIEZA Kruiden Enzo http://www.dieza.nl/
Fun For Rats NVT
Hamstery Doux Amour https://hamstery-douxamour.jimdo.com/
Happy Rabbits http://www.happyrabbits.be/
Hooked on Yarn Rats https://www.facebook.com/Hooked-on-Yarn-Rats/
Hout Creaties NVT
Kleindierenopvang Whoopie http://www.kleindierenopvang-whoopie.nl/
Knagers Natuurlijk http://www.knagersnatuurlijk.nl/
Mousery Black Beauty https://sites.google.com/site/mouseryblackbeauty/
Mousery Of Paradise http://www.farbmauszucht.de/
Pet-Design http://pet-design.nl/
Rabbits Company http://www.rabbitscompany.nl/
Ratopia Rattenopvang http://www.ratopia.be/
Rattery Babs Paradise https://www.ratterybabsparadise.jimdo.com/
Rattery Dommi's Domein http://www.members.ziggo.nl/dommisdomein/
Rodent Dreams http://rodentdreams.nl/
Rodent Popsicle Creations https://www.facebook.com/rodentpopisclecreations/
Sleepy Rats http://www.sleepyrats.nl/
Snoezelmatjes http://www.snoezelmatjes.webklik.nl/page/   
Stefanie Dirks NVT
Twenty Times for Hamsters http://ineketara.wixsite.com/ttfh
Webshop Little Friends http://www.webshoplittlefriends.nl/

 

U kan u voor één of beide beurzen inschrijven met onderstaand formulier.
You can inscribe for one or twoo editions with this form.
Inschrijving Rodent Fair 2017 (DOWNLOAD)