Standhouders Rodent Fair Maart 2017

Standhouder Website
Angelic Hamsters http://www.angelic-hamsters.de/
Apopo HeroRats https://www.apopo.org/en/
Belgische knaagdierenvereniging    http://www.bkdv.be/   
Blij Konijn http://www.blij-konijn.nl/
Chins Rescue VZW http://chins-rescue.be/
Coco's Knaagdierenopvang http://facebook.com/cocosknaagdierenopvang/
DIEZA Kruiden Enzo http://www.dieza.nl/
Dolle Knaagdieren http://www.dolleknaagdieren.be/
Felix & Flor https://www.facebook.com/felixenflor/
Hamster Home Creations https://www.facebook.com/Hamster-Home
Hamsteropvang Hakuna Matata http://hamsteropvanghakunamatata.webs.com/
Hamsteropvang Nona    https://www.facebook.com/HamsteropvangNona/
Happy Rabbits http://www.happyrabbits.be/
Het Knaagtandje   https://www.hetknaagtandje.be/
Ivo Van Wolvelaer      
Kavee - Cavy Cages https://www.facebook.com/kaveecage/
Kleindierenopvang Whoopie http://www.kleindierenopvang-whoopie.nl/
Knagers Natuurlijk http://knagersnatuurlijk.nl/
Le Terrier de Sheldon http://www.leterrierdesheldon.wixsite.com/
Ratopia Rattenopvang http://www.ratopia.be/
Rattery Babs Paradise https://www.ratterybabsparadise.jimdo.com/
Rattery Dommi's Domein http://www.members.ziggo.nl/dommisdomein/
Rodent Club Rationia http://www.rodentclubrattonia.com/
Rodents Creations  https://rodentscreations.jimdo.com/
Sleepy Rats http://www.sleepyrats.nl/
Snoezelmatjes http://www.snoezelmatjes.webklik.nl/page/
Sylar Poucie & Co https://www.facebook.com/sylartherat/
VZW Celine Konijn- en knaagdier https://www.facebook.com/groups/
Wind Whistler knaagdierenopvang http://www.knaagdierenopvang.be/
Yoky's Knagertjes    https://www.facebook.com/people/Yokelynn-Smet/

 

U kan u voor één of beide beurzen inschrijven met onderstaand formulier.
You can inscribe for one or twoo editions with this form.
Inschrijving Rodent Fair 2017 (DOWNLOAD)